Welcome to Westonci.ca, your one-stop destination for finding answers to all your questions. Join our expert community now! Get immediate and reliable answers to your questions from a community of experienced professionals on our platform. Experience the ease of finding precise answers to your questions from a knowledgeable community of experts.
Sagot :
12 x 8 = 96
3.36/96 = $0.035 per ounce
Rounded to the nearest cent, this is $0.04.
Hope this helps!
3.36/96 = $0.035 per ounce
Rounded to the nearest cent, this is $0.04.
Hope this helps!
Thank you for choosing our platform. We're dedicated to providing the best answers for all your questions. Visit us again. We hope our answers were useful. Return anytime for more information and answers to any other questions you have. Find reliable answers at Westonci.ca. Visit us again for the latest updates and expert advice.