At Westonci.ca, we make it easy to get the answers you need from a community of informed and experienced contributors. Get immediate and reliable answers to your questions from a community of experienced experts on our platform. Experience the convenience of finding accurate answers to your questions from knowledgeable experts on our platform.

The arcade sells individual tokens for .25 each. If a package contains 25 tokens, how much would you save by buying a package of 25 tokens instead of 25 individual tokens?