Welcome to Westonci.ca, where your questions are met with accurate answers from a community of experts and enthusiasts. Experience the ease of finding accurate answers to your questions from a knowledgeable community of professionals. Explore comprehensive solutions to your questions from knowledgeable professionals across various fields on our platform.

cereal costs $2.79 for 16.4 ounces. at this rate, if you buy 25 ounces, how much change do you get from a $5 bill?