Get the answers you need at Westonci.ca, where our expert community is always ready to help with accurate information. Get the answers you need quickly and accurately from a dedicated community of experts on our Q&A platform. Experience the ease of finding precise answers to your questions from a knowledgeable community of experts.

A
Yasmin buys 9 cakes for £10.71. How much does 1 cost?
B
Ben buys 5 pencils for 80p.how much does 1 cost?
C
Maya buys 6 chocolate bars for £3.12. How much does 1 cost?