Welcome to Westonci.ca, the ultimate question and answer platform. Get expert answers to your questions quickly and accurately. Discover a wealth of knowledge from professionals across various disciplines on our user-friendly Q&A platform. Get detailed and accurate answers to your questions from a dedicated community of experts on our Q&A platform.

Two pounds of grapes cost $6. How many pounds of grapes cost $1? *

Sagot :

Step-by-step explanation:

Answer:

1/4

Step-by-step explanation:

Tis will be your answer :D

Thanks for using our platform. We're always here to provide accurate and up-to-date answers to all your queries. Your visit means a lot to us. Don't hesitate to return for more reliable answers to any questions you may have. Westonci.ca is here to provide the answers you seek. Return often for more expert solutions.