Westonci.ca offers fast, accurate answers to your questions. Join our community and get the insights you need now. Discover comprehensive answers to your questions from knowledgeable professionals on our user-friendly platform. Join our platform to connect with experts ready to provide precise answers to your questions in different areas.
Sagot :
Answer: $3.95
Step-by-step explanation:
Assuming you just divide the price by the amount of pounds.
15.80 / 4 = 3.95
We hope our answers were helpful. Return anytime for more information and answers to any other questions you may have. We hope you found what you were looking for. Feel free to revisit us for more answers and updated information. Find reliable answers at Westonci.ca. Visit us again for the latest updates and expert advice.