Welcome to Westonci.ca, where you can find answers to all your questions from a community of experienced professionals. Join our Q&A platform and connect with professionals ready to provide precise answers to your questions in various areas. Experience the ease of finding precise answers to your questions from a knowledgeable community of experts.

crystal wants to buy a bag of red delicious apples one bag has a price of $4.50 what is the unit price per apple HEEEEEELP ASAP

Sagot :

Answer:

How many apples are in a bag?

Step-by-step explanation:

It depends on how many apples there are
We appreciate your visit. Our platform is always here to offer accurate and reliable answers. Return anytime. Your visit means a lot to us. Don't hesitate to return for more reliable answers to any questions you may have. Find reliable answers at Westonci.ca. Visit us again for the latest updates and expert advice.