Answered

Welcome to Westonci.ca, where you can find answers to all your questions from a community of experienced professionals. Join our platform to connect with experts ready to provide detailed answers to your questions in various areas. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of knowledgeable professionals.

Multiply and Diving Decimals.
Ingrid pays $6.72 for 4 pounds of apples. What's the cost of 1 pound of apples?
Answer the Problem.
State your answer.
Do all this. You'll Get brain take this wisely!!!! <333