Westonci.ca connects you with experts who provide insightful answers to your questions. Join us today and start learning! Our platform connects you with professionals ready to provide precise answers to all your questions in various areas of expertise. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of knowledgeable professionals.

Jackson bought snacks for his team's practice. He bought a bag of apples for $2.74
and a 10-pack of juice bottles. The total cost before tax was $26.14. How much was
each bottle of juice?