Explore Westonci.ca, the top Q&A platform where your questions are answered by professionals and enthusiasts alike. Join our Q&A platform to connect with experts dedicated to providing precise answers to your questions in different areas. Get precise and detailed answers to your questions from a knowledgeable community of experts on our Q&A platform.

TAssessmc Tools
12. Mrs. Melissa is purchasing Supplies for her classroom. She spent $3.50 for 25 erasers. At this rate
how much does 1 eraser cost, in dollars and cents?
Use the boxes below to plan your answer. Make sure that you record your final answer by typing in
the box provided on the online answer sheet.
Positive values CANNOT have a (+) sign in Edugence.
Negative values MUST have a (-) sign in Edugence.
(2011.0
+/-