At Westonci.ca, we make it easy to get the answers you need from a community of informed and experienced contributors. Ask your questions and receive accurate answers from professionals with extensive experience in various fields on our platform. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of knowledgeable professionals.

How much money would you say by purchasing vanilla cupcakes a dozen pack instead of buying 12 individual cupcakes

Sagot :

Answer:

I belive you would save at least 2 dollars because you would buy a pack instead of individual

Step-by-step explanation:

I tried bit I really have no clue what this means