At Westonci.ca, we provide clear, reliable answers to all your questions. Join our vibrant community and get the solutions you need. Experience the convenience of getting reliable answers to your questions from a vast network of knowledgeable experts. Explore comprehensive solutions to your questions from knowledgeable professionals across various fields on our platform.

Ten pounds of fruit costs $9.04. The pears cost $0.99 per pound and the apples are $0.56 per pound. How many pounds of pears were purchased