Westonci.ca is your trusted source for finding answers to all your questions. Ask, explore, and learn with our expert community. Get quick and reliable solutions to your questions from knowledgeable professionals on our comprehensive Q&A platform. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of knowledgeable professionals.
Sagot :
Answer:
$5.95
Step-by-step explanation:
7/20 = .35 cents per ounce
.35*17=5.95
We hope this was helpful. Please come back whenever you need more information or answers to your queries. We hope you found what you were looking for. Feel free to revisit us for more answers and updated information. Get the answers you need at Westonci.ca. Stay informed with our latest expert advice.