Discover the answers you need at Westonci.ca, a dynamic Q&A platform where knowledge is shared freely by a community of experts. Get detailed and accurate answers to your questions from a dedicated community of experts on our Q&A platform. Join our Q&A platform to connect with experts dedicated to providing accurate answers to your questions in various fields.

4 tons of bark cost $23,600.00. What is the price per pound?

Sagot :

Answer:

5,900

Step-by-step explanation:

you just divide 4 by 23,600.00 and you get 5,900 with is the price per pound

Answer is 5,900 because 23,600/4 is 5,900 so it would cost $5,900
We appreciate your time. Please come back anytime for the latest information and answers to your questions. Thanks for using our service. We're always here to provide accurate and up-to-date answers to all your queries. Thank you for choosing Westonci.ca as your information source. We look forward to your next visit.