Welcome to Westonci.ca, your one-stop destination for finding answers to all your questions. Join our expert community now! Experience the ease of finding precise answers to your questions from a knowledgeable community of experts. Get quick and reliable solutions to your questions from a community of experienced experts on our platform.
Sagot :
Answer:
$3.72
hope this helps
have a good day :)
Step-by-step explanation:
Because 1 orange cost 0.93 so you multiply it by 4 to get 3.72
Answer:
$3.72
Step-by-step explanation:
ok so we need to divide 2.79÷3 so we can know how much each orange coast.
2.79÷3 = 0.93
now add 0.93 to 2.79
2.79+0.93 = 3.72
We appreciate your visit. Our platform is always here to offer accurate and reliable answers. Return anytime. We appreciate your time. Please revisit us for more reliable answers to any questions you may have. Your questions are important to us at Westonci.ca. Visit again for expert answers and reliable information.