Welcome to Westonci.ca, your one-stop destination for finding answers to all your questions. Join our expert community now! Experience the convenience of getting accurate answers to your questions from a dedicated community of professionals. Connect with a community of professionals ready to provide precise solutions to your questions quickly and accurately.

36 apples cost $6. how many apples can you buy for $1?