Get reliable answers to your questions at Westonci.ca, where our knowledgeable community is always ready to help. Connect with a community of experts ready to help you find accurate solutions to your questions quickly and efficiently. Get immediate and reliable solutions to your questions from a community of experienced professionals on our platform.

A school purchases boxes of candy bars each box contains 50 candy bars each box cost $20. how much does the school have to charge for each candy bar to make a profit of $10 per box