Get the answers you need at Westonci.ca, where our expert community is dedicated to providing you with accurate information. Connect with a community of experts ready to provide precise solutions to your questions on our user-friendly Q&A platform. Discover in-depth answers to your questions from a wide network of professionals on our user-friendly Q&A platform.

The cost of 3/4 kg onions is ₹ 21. One kg onions will cost .......


STEP BY STEP EXPLANATION NEEDED


PLS ANSWER I WILL MARK AS BRAINLIST

+10POINTS