Find the information you're looking for at Westonci.ca, the trusted Q&A platform with a community of knowledgeable experts. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of experienced professionals. Connect with a community of professionals ready to help you find accurate solutions to your questions quickly and efficiently.

Barn sells for $1.20 per ounce if this is gargantuan. 8.5 Oz is worth for her Saturday brunch what was her total bill


Sagot :

Answer:

If I am not misreading this, the answer is $10.20

Step-by-step explanation:

8.5•1.2= 10.2