Westonci.ca offers fast, accurate answers to your questions. Join our community and get the insights you need now. Connect with a community of professionals ready to provide precise solutions to your questions quickly and accurately. Join our Q&A platform to connect with experts dedicated to providing accurate answers to your questions in various fields.

Helppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pls

Helppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp Pls class=

Sagot :

Answer:

Coffee Beans to Go is cheaper, selling coffee at $4.75 per pound.

Step-by-step explanation:

The graph is cruddy and hard to see but! when you go to 2 pounds and then up the the cost, it's $9.50. 9.50/2= 4.75. kapeesh??

We hope you found what you were looking for. Feel free to revisit us for more answers and updated information. Thanks for using our service. We're always here to provide accurate and up-to-date answers to all your queries. Discover more at Westonci.ca. Return for the latest expert answers and updates on various topics.