Westonci.ca is your go-to source for answers, with a community ready to provide accurate and timely information. Experience the ease of finding reliable answers to your questions from a vast community of knowledgeable experts. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of knowledgeable professionals.

Oranges cost $21 for 7.
a. What is the cost per orange?

PLEASE ANSWER