Explore Westonci.ca, the top Q&A platform where your questions are answered by professionals and enthusiasts alike. Discover in-depth answers to your questions from a wide network of experts on our user-friendly Q&A platform. Discover in-depth answers to your questions from a wide network of professionals on our user-friendly Q&A platform.

How much will you spend if you want to have 6 cheese burgers with vegies and 3 regular cups of milktea?

WHO HAS EXPLANATION THERE I WILL MAKE YOU THE BRAINLIEST


Sagot :

Answer:

Hope That Helped Mark Me as Brainlieist

Step-by-step explanation:

If the price for each of them is $1 then the total will be$9