Westonci.ca offers quick and accurate answers to your questions. Join our community and get the insights you need today. Join our Q&A platform and connect with professionals ready to provide precise answers to your questions in various areas. Our platform provides a seamless experience for finding reliable answers from a network of experienced professionals.

Kenny wants to buy 2 kilograms of hamburger buns and 2 kilograms of wheat rolls. How much will he spend? spelt rolls $5.83/kilogram hot dog buns $7.92/kilogram hamburger buns $8.46/kilogram wheat rolls $5.88/kilogram English muffins $5.74/kilogram​

Sagot :

Tangina mo Bobo mo putangina mo!!

Answer:

hwag naman ganyan lods baka ikaw bb dahil dimo mailagay answer

We hope our answers were useful. Return anytime for more information and answers to any other questions you have. Thank you for choosing our platform. We're dedicated to providing the best answers for all your questions. Visit us again. Thank you for choosing Westonci.ca as your information source. We look forward to your next visit.