Discover a wealth of knowledge at Westonci.ca, where experts provide answers to your most pressing questions. Ask your questions and receive detailed answers from professionals with extensive experience in various fields. Experience the convenience of finding accurate answers to your questions from knowledgeable experts on our platform.

Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary. $330 for 13 ft2

Sagot :

Answer:

for he money 300$

Step-by-step explanation:

if the number is higher then five i goes over