Answered

Looking for answers? Westonci.ca is your go-to Q&A platform, offering quick, trustworthy responses from a community of experts. Explore a wealth of knowledge from professionals across various disciplines on our comprehensive Q&A platform. Get precise and detailed answers to your questions from a knowledgeable community of experts on our Q&A platform.

I'm not playin anymore stop putting links and just answer the question n don't steal my points im over it

Im Not Playin Anymore Stop Putting Links And Just Answer The Question N Dont Steal My Points Im Over It class=

Sagot :

The correct answer is C
The total of both granola (g) and raisins (r) she wants is 15 lbs. Granola costs 2 and raisins cost 4.50 and that total price would be 37.50
We appreciate your visit. Our platform is always here to offer accurate and reliable answers. Return anytime. Thank you for choosing our platform. We're dedicated to providing the best answers for all your questions. Visit us again. Thank you for trusting Westonci.ca. Don't forget to revisit us for more accurate and insightful answers.