Discover the best answers at Westonci.ca, where experts share their insights and knowledge with you. Discover reliable solutions to your questions from a wide network of experts on our comprehensive Q&A platform. Discover in-depth answers to your questions from a wide network of professionals on our user-friendly Q&A platform.

A 3-pack of light bulbs costs $3.27. What is the unit price