Welcome to Westonci.ca, where you can find answers to all your questions from a community of experienced professionals. Experience the ease of finding precise answers to your questions from a knowledgeable community of experts. Get quick and reliable solutions to your questions from a community of experienced experts on our platform.

A 2-pound bag of birdseed costs $2.37. What is the unit price, rounded to the nearest cent?