Welcome to Westonci.ca, where curiosity meets expertise. Ask any question and receive fast, accurate answers from our knowledgeable community. Our Q&A platform offers a seamless experience for finding reliable answers from experts in various disciplines. Discover detailed answers to your questions from a wide network of experts on our comprehensive Q&A platform.

Organic rice cost twice as much per pound as conventional rice at a bug food store. Select all of the graphs that could represent the prices of rice at the store.


PLEASE HELP I GOT IT WRONG!


Organic Rice Cost Twice As Much Per Pound As Conventional Rice At A Bug Food Store Select All Of The Graphs That Could Represent The Prices Of Rice At The Store class=

Sagot :

Answer:

the other two

Step-by-step explanation:

Its has to be the other two answers if it's not those two