At Westonci.ca, we provide clear, reliable answers to all your questions. Join our vibrant community and get the solutions you need. Join our Q&A platform and get accurate answers to all your questions from professionals across multiple disciplines. Get quick and reliable solutions to your questions from a community of experienced experts on our platform.

Maria spent $33 for 3 pairs of earphones. Find the unit rate for a pair of earphones to determine which scenario has the same unit rate.