Answered

Discover the best answers at Westonci.ca, where experts share their insights and knowledge with you. Discover reliable solutions to your questions from a wide network of experts on our comprehensive Q&A platform. Discover detailed answers to your questions from a wide network of experts on our comprehensive Q&A platform.

if u could buy 500 individual nerds candies for $5 or 186 g of individual nerds candies for 5, which would be better ? why?

Sagot :

Answer: 500 individual nerds candies for $5 would be better bc u would have more candy and it would last a while

Explanation: would have more candies