Discover the answers to your questions at Westonci.ca, where experts share their knowledge and insights with you. Connect with a community of experts ready to provide precise solutions to your questions on our user-friendly Q&A platform. Explore comprehensive solutions to your questions from a wide range of professionals on our user-friendly platform.
Sagot :
Answer: i'll answer that if you don't mind
22.40 divided by 8 = 2.8 or 8 x 2.8 = 22.4 = 22.40
one light bulb cost 2.8
Step-by-step explanation: i hope you like my answer :) thank you
Thanks for using our platform. We aim to provide accurate and up-to-date answers to all your queries. Come back soon. We appreciate your visit. Our platform is always here to offer accurate and reliable answers. Return anytime. Discover more at Westonci.ca. Return for the latest expert answers and updates on various topics.