Welcome to Westonci.ca, where finding answers to your questions is made simple by our community of experts. Get immediate and reliable solutions to your questions from a community of experienced experts on our Q&A platform. Get precise and detailed answers to your questions from a knowledgeable community of experts on our Q&A platform.

peaches are being sold go $2 per pound. The customer created a model to represent the total cost of peaches bought. if x represents the number of pounds of peaches bought and y represents the total cost of the peaches, which best describes the values of x and y?