Discover the best answers at Westonci.ca, where experts share their insights and knowledge with you. Experience the convenience of getting reliable answers to your questions from a vast network of knowledgeable experts. Get immediate and reliable solutions to your questions from a community of experienced professionals on our platform.

Meena buys cookies and apples at the store.
She pays a total of $24.02.
She pays a total of $6.90 for the cookies.
She buys 4 bags of apples that each cost the same amount.

How much does each bag of apples cost?