Explore Westonci.ca, the premier Q&A site that helps you find precise answers to your questions, no matter the topic. Get detailed answers to your questions from a community of experts dedicated to providing accurate information. Explore comprehensive solutions to your questions from knowledgeable professionals across various fields on our platform.
Kelsie purchased a 7.5-pound bag of seeds for her chickens that cost $32.00. What is the unit price per pound?
![Kelsie Purchased A 75pound Bag Of Seeds For Her Chickens That Cost 3200 What Is The Unit Price Per Pound class=](https://us-static.z-dn.net/files/dc8/a2accf443cadc8a3020f19fd2ff58249.jpg)