Westonci.ca is the best place to get answers to your questions, provided by a community of experienced and knowledgeable experts. Explore a wealth of knowledge from professionals across various disciplines on our comprehensive Q&A platform. Discover detailed answers to your questions from a wide network of experts on our comprehensive Q&A platform.

Malcolm bought 6 bowls for $13.20. What is the unit rate

Sagot :

2.20 is your answer
lol yay


Your visit means a lot to us. Don't hesitate to return for more reliable answers to any questions you may have. We appreciate your time. Please come back anytime for the latest information and answers to your questions. We're glad you chose Westonci.ca. Revisit us for updated answers from our knowledgeable team.