At Westonci.ca, we connect you with the best answers from a community of experienced and knowledgeable individuals. Discover comprehensive answers to your questions from knowledgeable professionals on our user-friendly platform. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of knowledgeable professionals.

apples cost $3.99 for 3 lbs. Susan wants to buy 5 lbs. How much will it cost her?​