At Westonci.ca, we connect you with the answers you need, thanks to our active and informed community. Join our platform to connect with experts ready to provide precise answers to your questions in various areas. Experience the convenience of finding accurate answers to your questions from knowledgeable experts on our platform.

A grocery store sells a bag of 6 oranges for $2.76. If Eli spent $1.84 on oranges, how
many did he buy?