At Westonci.ca, we make it easy to get the answers you need from a community of informed and experienced contributors. Get quick and reliable solutions to your questions from knowledgeable professionals on our comprehensive Q&A platform. Discover detailed answers to your questions from a wide network of experts on our comprehensive Q&A platform.

A grocery store sells a bag of 3 oranges for $0.96. How much would it cost for 4
oranges?