Welcome to Westonci.ca, where you can find answers to all your questions from a community of experienced professionals. Find reliable answers to your questions from a wide community of knowledgeable experts on our user-friendly Q&A platform. Experience the convenience of finding accurate answers to your questions from knowledgeable experts on our platform.

6. Abby and Kenzie are
purchasing cupcakes for their
class for $13.98. If they are
going to split the cost evenly,
how much should each person
pay?