Discover the answers you need at Westonci.ca, where experts provide clear and concise information on various topics. Get detailed and accurate answers to your questions from a community of experts on our comprehensive Q&A platform. Experience the convenience of finding accurate answers to your questions from knowledgeable experts on our platform.

A pack of 4 apples costs $4 what is the unit price round to the nearest cent.

Sagot :

Your visit means a lot to us. Don't hesitate to return for more reliable answers to any questions you may have. Thank you for visiting. Our goal is to provide the most accurate answers for all your informational needs. Come back soon. Discover more at Westonci.ca. Return for the latest expert answers and updates on various topics.