Westonci.ca is your go-to source for answers, with a community ready to provide accurate and timely information. Connect with a community of experts ready to provide precise solutions to your questions on our user-friendly Q&A platform. Discover in-depth answers to your questions from a wide network of professionals on our user-friendly Q&A platform.

A pack of 4 apples costs $4.
What is the unit price?
Round to the nearest cent.
es
$
per apple


Sagot :