Discover a wealth of knowledge at Westonci.ca, where experts provide answers to your most pressing questions. Get immediate and reliable answers to your questions from a community of experienced professionals on our platform. Experience the ease of finding precise answers to your questions from a knowledgeable community of experts.

Which package has the lowest cost per ounce of rice?
12 ounces = $4.56
18 ounces = $6.30
7 ounces = $2.59 ​


Sagot :

Thank you for your visit. We are dedicated to helping you find the information you need, whenever you need it. We hope our answers were useful. Return anytime for more information and answers to any other questions you have. Thank you for trusting Westonci.ca. Don't forget to revisit us for more accurate and insightful answers.