Welcome to Westonci.ca, the Q&A platform where your questions are met with detailed answers from experienced experts. Get immediate answers to your questions from a wide network of experienced professionals on our Q&A platform. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of knowledgeable professionals.

Ribbon candy cost $2.50 per foot. How many feet can you buy if you have $11.25?