Westonci.ca is the best place to get answers to your questions, provided by a community of experienced and knowledgeable experts. Get immediate and reliable answers to your questions from a community of experienced professionals on our platform. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of knowledgeable professionals.

Fruit-O- Rama sells dried pineapple for $0.25 per ounce. Mags spent a total of $2.65 pineapple. How many ounces did she buy?