Get reliable answers to your questions at Westonci.ca, where our knowledgeable community is always ready to help. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of experienced professionals. Join our platform to connect with experts ready to provide precise answers to your questions in different areas.

Now you have that 412, or 92, pounds of cheese cost $21.33.
What is the unit rate of the cost of the cheese per pound?