Find the best solutions to your questions at Westonci.ca, the premier Q&A platform with a community of knowledgeable experts. Join our Q&A platform and get accurate answers to all your questions from professionals across multiple disciplines. Explore comprehensive solutions to your questions from knowledgeable professionals across various fields on our platform.

Elaine bought 3 4/5 pounds of apples for $1.99 per pound
3/4 pound of pears for $2.25 per pound
and 2 2/3 pound of bananas for $1.75 per pound.
What did She Spend on apples,
what did she spend on pears,
and What did she spend on bananas, If she had $20 much Change did she get?
round to the nearest cent. ​


Sagot :

Thanks for using our service. We're always here to provide accurate and up-to-date answers to all your queries. We hope our answers were useful. Return anytime for more information and answers to any other questions you have. We're glad you visited Westonci.ca. Return anytime for updated answers from our knowledgeable team.