Explore Westonci.ca, the leading Q&A site where experts provide accurate and helpful answers to all your questions. Explore in-depth answers to your questions from a knowledgeable community of experts across different fields. Get precise and detailed answers to your questions from a knowledgeable community of experts on our Q&A platform.

phil bought a pack of 8 hamburger buns for $1.20 . how much did he pay for each bun