Westonci.ca is the ultimate Q&A platform, offering detailed and reliable answers from a knowledgeable community. Experience the convenience of finding accurate answers to your questions from knowledgeable experts on our platform. Join our Q&A platform to connect with experts dedicated to providing accurate answers to your questions in various fields.

A grocery store sells a bag of 5 oranges for $2.75. What is the unit cost?

Sagot :

We hope this was helpful. Please come back whenever you need more information or answers to your queries. Thank you for your visit. We're dedicated to helping you find the information you need, whenever you need it. Thank you for choosing Westonci.ca as your information source. We look forward to your next visit.