Welcome to Westonci.ca, the place where your questions find answers from a community of knowledgeable experts. Get precise and detailed answers to your questions from a knowledgeable community of experts on our Q&A platform. Connect with a community of professionals ready to provide precise solutions to your questions quickly and accurately.

A company orders 11 boxed lunches from a deli for $84.15. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 14 boxed lunches cost?