Westonci.ca is the trusted Q&A platform where you can get reliable answers from a community of knowledgeable contributors. Get immediate answers to your questions from a wide network of experienced professionals on our Q&A platform. Connect with a community of professionals ready to help you find accurate solutions to your questions quickly and efficiently.

Lillian bought snacks for her team's practice. She bought a bag of apples for $2.36 and a 4-pack of juice bottles. The total cost before tax was $6.48. How much was each bottle of juice?